تلفن‌هاي رزرو بليط

045-33811508

045-33813134

 

-----------------------------------------

 Email: info@seirosafar-ardebil.ir

 

تماس با ما         

بليط اينترنتي         

معرفي شركت        

صفحه اصلی        

 
 

معرفي شركت

 

شركت حمل و نقل مسافري پورابواقاسم در سال 1329 در مركز شهر اردبيل توسط مرحوم حاج هدايت پورابوالقاسم با زمينه فعاليت باربري و مسافري با تابلو گاراژ محمدي شروع بكار نمود. با مرور زمان و توسعه شهر و انتقال گاراژهاي حمل و نقل به خارج شهر در ميدان‌ دروازه مشكين شهر در گاراژي به مساحت 3000 متر در خدمت حمل و نقل مسافرتي امت حسيني و قدرشناس اردبيل بوده است.

افتخار ابدي مؤسسين حمل و نقل پورابوالقاسم خدمتگزاري به زائران عتبات عاليات و سفرهاي زيارتي، توريستي و جهانگردي بوده و شعار

عالم همه بنده و به آقاي خود معترفند        ما معترف نوكري پادشه طوس و حسينيم

را سرلوحه خدمات خود قرار داده است.

    از سال 1373 با احداث ترمينال خصوصي مسافربري شهر اردبيل واقع در خيابان مقدس اردبيلي، اين شركت با استفاده از كادر مجٌرب و ناوگان مدرن مان، اسكانيا، ايلياد و با بهره‌مندي از تكنولوژي روز دنيا و اروپا با تابلو تجارتي "سيروسفر اردبيل" با ارائه خدمات سرويس‌دهي به بيش از 20 خط داخلي كشور و خدمتگزاري به زائران حرم مطهر زينب كبري(س) و فاطمه 3 ساله كربلا در خدمت مسافرت‌هاي شيرين و به ياد ماندني شماست.

   بحمدالله اين شركت با فقدان آمار تصادفات فوتي، با دريافت لوايح تقدير از وزيران محترم وقت راه و ترابري و مديران محترم كل استاني در رتبه نخست شركت‌هاي حمل و نقل مسافري استان جاي گرفته است.

   قطعاً اين شايستگي و افتخارات مرهون نظرات و پيشنهادات بجاي شما بزرگواران است كه متواضعانه مفروض مي‌دارد: اينجانب حاج حيدر پورابواقاسم مديرعامل شركت سيروسفر اردبيل با تقديم فرم نظرسنجي بصورت دفتري و داخل ناوگان و معرفي تلفن مستقيم مديرعامل 8813134-0451 و فكس  8811508-0451 به‌صورت تمام وقت آماده دريافت نظرات مسافرين محترم است.

آرزوي سلامت و دعاي "اَللّهُمَّ اِنّا نَعُوذُ بِكَ مِنْ وَعْثآءِ السَّفَرِ" بدرقه‌ي راهتان باد.

 

با احترام

حاج حيدر پورابوالقاسم

مديرعامل شركت مسافري سيروسفر اردبيل

 

 

      © Copyright by www.seirosafar-ardebil.ir  All Rights Reserved

   
 

 

   تهيـه و تـنظيـم:  شركـت سـامـان رايـانـه، مـشـاور و مـجـري

   سيستم‌هاي مكانيزه فروش بليط اينترنتي پايانه‌هاي مسافري

Saman Rayaneh Co.  
c